Kamikaza
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svi su pozvani - rijetki su odabrani.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 BODYBUILDING...?!?!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:14 am

ima li neko da u tim vodama..,ja sam zaplivao nedavno--pa me zanima malo konstruktivne kritike...
[Vrh] Go down
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:16 am

EGZORCIST je napisao/la:
ima li neko da u tim vodama..,ja sam zaplivao nedavno--pa me zanima malo konstruktivne kritike...

jao ko prstom u govno me pogodi....što te zanima...sine to mi je posao....malo fajta i punooo dizanja utega...evo već 7 godina ......stavit ću i slike s vremenom....ali što te zanima....ajde baš mi drago da si ovu temu načeo....!!!!!!
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:16 am

uh mogao bih i ja Very Happy tek toliko da se utegnem skinuo sam dosta kila pa sam mlohav ko neka čuna
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:21 am

PTSP je napisao/la:
uh mogao bih i ja Very Happy tek toliko da se utegnem skinuo sam dosta kila pa sam mlohav ko neka čuna


a tebi sam već na prošlom forumu rekao kako skinuti kilažu za 5 mjeseci.....i sjebo si to ko iz šale....sad ćeš fino pumpati utezima,bolje papati...i za 1 godinu nećeš se ni sam prepoznati....najviše ćeš napredovati na početku....tako i ekzorcista...vidio sam njegove fotke ima odličnu podlogu....njemu samo program dobar za trening i dečko će da letiiii
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:23 am

oke sad samo trebam neku spravu Very Happy
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:25 am

MAZOHISTA je napisao/la:
EGZORCIST je napisao/la:
ima li neko da u tim vodama..,ja sam zaplivao nedavno--pa me zanima malo konstruktivne kritike...

jao ko prstom u govno me pogodi....što te zanima...sine to mi je posao....malo fajta i punooo dizanja utega...evo već 7 godina ......stavit ću i slike s vremenom....ali što te zanima....ajde baš mi drago da si ovu temu načeo....!!!!!!

ma eto ajde... cheers ..ja i jedan legos moj vjezbamo zajdeno..eto poceli smo prije kojih 2-3 mjeseca.,.i zasad ide dobro..
uglavnom.,ne zelimo ici u neku teretanu..jer imamo potrebnu opremu,,za sve sto zatreba...kg ima oko 130kg...ato je zasad dovoljno..nego----IMA LI KO NEKIH PRIJEDLOGA STO SE TICE SUPLEMENATA..???
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:26 am

sta e to Surprised

supermena ?
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:34 am

PTSP je napisao/la:
sta e to Surprised

supermena ?

hahahahaah ovaj ptsp....je stvarno lik za spomenik podići....ti si supermen znaš!! hahaahah suplimenti sine brute...!
[Vrh] Go down
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:38 am

..supermena..hehhe....blizu si..mozes postati poput supermena ako odaberes prave SUPPLEMENT"s.....
to da...zasad samo po WHEY-U udaram,,a kasnije cemo vidjeti... Very Happy
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:40 am

ja udaram po BAJ D VEJU i zidu Very Happy
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
COBRA
Pakshu
Pakshu
COBRA


Broj postova : 14
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:53 am

..treba tako samo naprijed...U ZDRAVU TIJELU JE I ZDRAV DUH
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 11:56 am

slazem se
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 12:09 pm

COBRA je napisao/la:
..treba tako samo naprijed...U ZDRAVU TIJELU JE I ZDRAV DUH

e poz dečko ...kobra man....pitao bi te..kad si već na ovome topicu...dali se baviš bildingom i jel imaš neki savjet ....ja rokam 7 god i rasturam ....ali ako bi popričali volio bi naučiti nešto novo ako se ima što za reći....
[Vrh] Go down
COBRA
Pakshu
Pakshu
COBRA


Broj postova : 14
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptypon tra 13, 2009 12:46 pm

MAZOHISTA je napisao/la:
COBRA je napisao/la:
..treba tako samo naprijed...U ZDRAVU TIJELU JE I ZDRAV DUH

e poz dečko ...kobra man....pitao bi te..kad si već na ovome topicu...dali se baviš bildingom i jel imaš neki savjet ....ja rokam 7 god i rasturam ....ali ako bi popričali volio bi naučiti nešto novo ako se ima što za reći....

jeboze zivot,,seam godina..RISPEKT KREJZI ES NIGA..jer ides na neka natjecanja..,jer ti to cilj ili vise rekreativno ono pokazivanje na kupanju.,da picke rezu vene..??!! heh
[Vrh] Go down
Korisničko ime
PlačiPička
PlačiPička
Korisničko ime


Broj postova : 47
Join date : 13.04.2009

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptyuto tra 14, 2009 3:04 am

haha ovaj 7 god da trenira ja nevjerujem ja sam bio nesto malo treniro kod lege onda sam se premjestio s bratom i tamo sam treniro svaki dan na sada sam posustao .... XD
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptyuto tra 14, 2009 5:39 am

eh nevidi se bas razlika bolje da si mozak trenirao malo
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptysri tra 15, 2009 7:15 am

STA KAZETE NA OVO...?!?!--BRUTALNO BEZOBRAZNO bounce bounce bounce

tu sam i ja blizu.,ali mislim da je ovaj lik malo jaci..?!--hehe

https://www.youtube.com/watch?v=mlXhQWe4fqQ
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptysri tra 15, 2009 8:32 am

ovaj brat izopačeni je zvijer ja nemogu ni 10 zgibova , jao jadna mi majka Very Happy
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptysri tra 15, 2009 3:37 pm

MA STA...

BODYBUILDING...?!?! 4t95ia

E OVO MI JE CILJ ZA KOJU GODINU...I TU SAM... Very Happy
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Emptyuto tra 21, 2009 9:45 am

eto ja i brat izopačeni KORISNIČKO IME smo se ubacili u te vode pa neka nas voda nosi ... njega malo jebe astma a mora ipak skinit koju kilicu Very Happy xD

on vam je radio samo na masi a ne na definiciji ali sad cemo mi bubat BUBAMO CAK 2 DANA jea i vec se nemogu na poslu ni micati a kamoli nesto drugo ali nekaaaaaaaaaaaa sve je to lijepo
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
Sponsored content





BODYBUILDING...?!?! Empty
PostajNaslov: Re: BODYBUILDING...?!?!   BODYBUILDING...?!?! Empty

[Vrh] Go down
 
BODYBUILDING...?!?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kamikaza :: CHAT :: HOBI / REKREACIJA-
Forum(o)Bir: