Kamikaza
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svi su pozvani - rijetki su odabrani.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dali se ovo smatra u sport

Go down 
+3
Korisničko ime
EGZORCIST
Tony
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptypon tra 13, 2009 12:12 pm

MA E A ŠTA KAŽETE NA ONU SPIKU DA KRALJ ADRIANO NEĆE VIŠE IGRATI NOGOŠ???
AAA TO JE BAŠ ŠTETA ...ALI MISLIM DA ĆE ZABLJESNUTI ZA 6,12 MJESECI....????
ŠTA KAŽETE????
[Vrh] Go down
COBRA
Pakshu
Pakshu
COBRA


Broj postova : 14
Join date : 13.04.2009

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptypon tra 13, 2009 12:52 pm

..i ja mislim..nisam neki fan intera-ali ADRIANO-COVJEK-BOMBA....ne znam kaki se filmovi nujemu vrte u glavi,,??
ali mora se vratiti nogosu..,ali reko bi da ga je politika kluba u INTERA-U SMRDLJIVOM UNISTILA...trebo bi potraziti novu sredinu.. Idea
[Vrh] Go down
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptypon tra 13, 2009 1:07 pm

..mislim da je MAZOHIST spomenuo da nabrojimo 3 VRST PLEJERZ...hmhm..
dosta zahtjevno..iako ima ih par...ali odabir bih prije bazirao na SUBJEKTIVNOM misljenju kavalitetw tih igraca..nego o njihovom nogometnom umijecu...
GARETH BALE..(nije bas poznat--ali pitajte JUANDE RAMOSA(sada bivseg trenera TOTTENHAMA) -taj covjek kad god je nastupao u dresu SPURSA" TOTTENHAM-ne pobjeduje-"pogledajte samo tablicu"---SLUCAJNOST ili NESTO VISE-sami procijenite--
MILAN BAROS---ne moze se reci da je katastrofa od igraca.,ali ima nesto sto mi ne pase kod njega..samo trka,trka i trka..nema finesse u zavrsnici za jednog napadaca/strikera----
i naravno DINAMO-v biser..najveci promasaj u povijesti,,ANDERSON...BOZE TI SACUVAJ..o ne znanju tog covjeka bih mogao otvoriti TOPIC i raspisati 20 stranica..ILI NA FACEBOOK-u grupu...najzalosnije sto je to najveca dinamova investicija u nekog igraca..kad smo kod zagrebackih BOYS-a.,mogli bi spomenuti i NOWOTNY-a...
DINAMA je kostala svaka njegova minuta provedena na travnjaku 1458 Eura..??!!..ali on je macji kasalj nasprem ANDERSON-a.. time bih zavrsio svoje misljenje o promasajima....
lol!
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptypon tra 13, 2009 1:17 pm

jebo te jesi li mogao duzi post roknit

nemam volje ovo čitati


PROMIJENA TEME
volite li SKVOŠ
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptypon tra 13, 2009 2:56 pm

EGZORCIST je napisao/la:
..mislim da je MAZOHIST spomenuo da nabrojimo 3 VRST PLEJERZ...hmhm..
dosta zahtjevno..iako ima ih par...ali odabir bih prije bazirao na SUBJEKTIVNOM misljenju kavalitetw tih igraca..nego o njihovom nogometnom umijecu...
GARETH BALE..(nije bas poznat--ali pitajte JUANDE RAMOSA(sada bivseg trenera TOTTENHAMA) -taj covjek kad god je nastupao u dresu SPURSA" TOTTENHAM-ne pobjeduje-"pogledajte samo tablicu"---SLUCAJNOST ili NESTO VISE-sami procijenite--
MILAN BAROS---ne moze se reci da je katastrofa od igraca.,ali ima nesto sto mi ne pase kod njega..samo trka,trka i trka..nema finesse u zavrsnici za jednog napadaca/strikera----
i naravno DINAMO-v biser..najveci promasaj u povijesti,,ANDERSON...BOZE TI SACUVAJ..o ne znanju tog covjeka bih mogao otvoriti TOPIC i raspisati 20 stranica..ILI NA FACEBOOK-u grupu...najzalosnije sto je to najveca dinamova investicija u nekog igraca..kad smo kod zagrebackih BOYS-a.,mogli bi spomenuti i NOWOTNY-a...
DINAMA je kostala svaka njegova minuta provedena na travnjaku 1458 Eura..??!!..ali on je macji kasalj nasprem ANDERSON-a.. time bih zavrsio svoje misljenje o promasajima....
lol!

UUUUUUUUUU OVAKVE DETALJNE POSTOVE VOLIM...ZA ZADAĆNICU...SJEDI 5!!! JA ĆU REĆU SAMO...ROBYE KEAN...PRODAJA...TO MI JE SMIJEH.....BAŠ ČUDNO DA SE TO DOGAĐA U ENGLESKOJ LIGI..jel tako???
[Vrh] Go down
neyra
Njuška
Njuška
neyra


Broj postova : 164
Join date : 13.04.2009
Age : 33
Lokacija : šuma tame

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptypon tra 13, 2009 4:21 pm

to je sport i po
ako ne i vise
[Vrh] Go down
http://ostricamaca.top-talk.net/
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptyuto tra 14, 2009 1:46 am

alo alo bjezite sa teme

VOLITE LI SKVOŠ
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 15, 2009 3:11 pm

ma NOGOMET je majka....

NAJBOLJA SPOREDNA STVAR NA SVIJETU...(najbolja je naravno sex....iako.,o tome bi se moglo raspravljati...orgazam dozivis za nekoliko minuta.,a uzitak za vrijeme igranja nogometa.,postizanja pogodaka..traje ipak nesto duze...A OSJECAJ JE NEPROCJENJIV---


NELLY FURTADO-FORZA... (IT IS A PASSION FLOWING RIGHT ON THROUGH YOUR VEINS.... cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 5:08 am

sexa i nogometa----ajde još volim cedevitu i to je sveeeeeeeeeeeee hahahaa
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 5:13 am

jel volis kajgana uz cedevitu?
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 6:00 am

Rchma je napisao/la:
jel volis kajgana uz cedevitu?


ma daj mi huba i igara desnicom i ja sretan....ali desničarila bi mi cure a i pjeval eu moj mikrofon...hahah!!!
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 6:14 am

cura voli elektroniku?
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
MAZOHISTA
Vićgla
Vićgla
MAZOHISTA


Broj postova : 136
Join date : 13.04.2009

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 6:23 am

Rchma je napisao/la:
cura voli elektroniku?

VOLI DA JOJ MIKSAM S GUZA.....
[Vrh] Go down
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 7:58 am

MAZOHISTA je napisao/la:
Rchma je napisao/la:
cura voli elektroniku?

VOLI DA JOJ MIKSAM S GUZA.....

ovo je rubrika SPORT..jebem li vam mamare...apropo sport..jel gledao kop jucer
liverpool-arsenal 4-4..utakmica je bila pravi melem za oci...

arshavin 4 komada,,ja milsim da se isplatilo iskesirati tih 24 mill za njega...
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysri tra 22, 2009 8:26 am

MAZOHISTA je napisao/la:
Rchma je napisao/la:
cura voli elektroniku?

VOLI DA JOJ MIKSAM S GUZA.....

skreč po guzi jedan skreč po guzi dva
skreč 3,4 preko klitorisa
skreč 5,6 preko sisica

ostala je 0 od njenih gačica
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
EGZORCIST
Njuška
Njuška
EGZORCIST


Broj postova : 176
Join date : 13.04.2009
Lokacija : miljenik mase..zet za pozeljeti...

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysub tra 25, 2009 4:17 am

gledajte ove careve u bayern-u.,kak se zajebavaju n atreningu..tako treba biti atmosfera unutar momcadi..slava im se nije odbila od glavu...

http://www.index.hr/video/film.aspx?id=6528

BAYERN MUNCHEN no.1 cheers
[Vrh] Go down
Tony
Admin
Admin
Tony


Broj postova : 321
Join date : 13.04.2009
Lokacija : il spavam il drkam

Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Emptysub tra 25, 2009 5:49 am

hehe bayern 4 ever
OLI ZVIJER
[Vrh] Go down
https://kamikaza.forumcroatian.com
Sponsored content





Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dali se ovo smatra u sport   Dali se ovo smatra u sport - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Dali se ovo smatra u sport
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kamikaza :: CHAT :: SPORT-
Forum(o)Bir: